Õigusalane teave

Teisinis pranešimas

Informacija apie prekės ženklą ir autorių teises

Prekės ženklai, šūkiai, personažai ir kiti prekės ženklai, taip pat visų Kellogg's® gaminių pakuočių ir reklamų dizainas išimtinai priklauso bendrovei Kellogg Company ir (arba) jos patronuojamosioms bendrovėms, ir yra visame pasaulyje apsaugoti nuo kopijavimo ar mėgdžiojimo nacionaliniais ir tarptautiniais prekės ženklais bei autorių teises reglamentuojančiais teisės aktais bei sutartimis.

Bendrovės Kellogg Company interneto svetainės turinys yra apsaugotas nuo kopijavimo ir platinimo visame pasaulyje tarptautiniais autorių teises reglamentuojančiais teisės aktais bei sutartimis. Autorių teisės © 2006 m. Kellogg Company. Visos teisės saugomos.

Atsakomybės ribojimo pareiškimas ir garantija

Nei bendrovė Kellogg Company, nei jos dukterinės bendrovės, direktoriai, pareigūnai ar darbuotojai neprisiima jokios atsakomybės už šios interneto svetainės medžiagoje pasitaikančias klaidas arba praleidimus. Ši medžiaga pateikiama tokia, kokia yra, be jokių garantijų, nei konkrečiai išreikštų, nei numanomų, įskaitant, tačiau tuo neapsiribojant, numanomas garantijas dėl komercinės naudos, tinkamumo konkrečiam tikslui ar nepažeidimo.

Be to, nei bendrovė Kellogg, nei jos dukterinės bendrovės, direktoriai, pareigūnai ar darbuotojai negarantuoja informacijos, teksto, grafikos, nuorodų ar kitų šioje medžiagoje pateiktų elementų tikslumo ar išsamumo. Nei bendrovė Kellogg Company, nei jos dukterinės bendrovės, direktoriai, pareigūnai ar darbuotojai nėra atsakingi už jokią dėl šios medžiagos naudojimo patirtą specialią, netiesioginę, atsitiktinę ar pasekminę žalą, įskaitant, be apribojimų, prarastas pajamas arba prarastą pelną. Bendrovė Kellogg Company bet kuriuo metu ir be įspėjimo gali keisti šią medžiagą arba joje aprašytus gaminius. Bendrovė Kellogg Company neįsipareigoja atnaujinti šioje svetainėje pateikiamos informacijos.